Vzduchové clony – SONNIGER GUARD

vzduchová clona

Jedná sa o výnimočne kvalitné a esteticky navrhnuté spotrebiče. Vzduchová clona minimalizuje tepelné straty a znižuje tak náklady na energie a zároveň zabezpečuje tepelný komfort pri práci. Slony sú k dispozícii bez ohrevu, s elektrickým ohrevom alebo teplovodným ohrevom. Vzduchová clona GUARD pri zapojení bráni vstupom studeného vzduchu (v letnom období teplému vzduchu) do objektu a tiež zaisťuje ochranu pred prachom a hmyzom. Ich hlavnou úlohou je vytváranie účinnej bariéry na vstupe do objektu. Clony GUARD sú určené pre brány a vchody so svetlou výškou do 3,5 m. Pre väčšie vstupy a brány sa využívajú priemyselné clony GUARD PRO.

  • moderný design,
  • vynikajúce parametre – prietok vzduchu 4800 m³/hod, dosah 4 m,
  • inteligentný elektrický ohrievač,
  • tichý chod zariadenia,
  • nízka hmotnosť vzduchovej clony.

Technické parametre a aktuálne ceny vzduchových clôn nájdete na linke

Vzduchové clony Guard sú súčasťou riešení vykurovania priemyselných hál spolu s vzduchovými clonami GUARD PRO a teplovodnými ohrievačmi HEATER Condens.

Vzduchová clona, parametre

Design clony je založený na analýze najnovších svetových trendov v konštrukcii priemyselných zariadení. Ponúkané clony GUARD sú synonymom pre modernosť a najvyššiu kvalitu a pokročilú technológiu. V samotnom projekte je využitá kombinácia najkvalitnejších materiálov a nerezovej ocele. V zariadení je vysoko výkonný ventilátor so zabudovanou trojstupňovou reguláciou otáčok, ktorá v kombinácii s dvojradovým vodným výmenníkom tepla poskytuje široký a optimálny rozsah parametrov. V elektrických vzduchových clonách sa využíva nová generácia inteligentných ohrievačov PTC. Výkon zariadenia od 14 do 40 kW.

Dosah prúdenia vzduch

VERTIKÁLNY DOSAH PRÚDENIA VZDUCHU
(maximálna montážna výška)

* rýchlosť prúdenia vzduchu

** clona bez ohrevu

HORIZONTÁLNY DOSAH PRÚDENIA VZDUCHU
(pri montáži vertikálne)

* rýchlosť prúdenia vzduchu

** clona bez ohrevu

 

Uložiť odkaz do záložiek.